Canan Evren Sigorta

Hakkımızda

1998 yılında hizmete başlayan Canan Evren Sigorta Danışmanlık Şirketi Bugün her yıl artan üretimi, personel sayısı ve ‘’bilinçli Sigortalılık’’ anlayışına getirdiği yenilikleri ile  sektöründe önemli ve saygın bir yere sahiptir.  

Çalışanlarına uyguladığı sürekli eğitim programıyla, motivasyon, yeni ürün bilgileri, uluslararası sigorta uygulamalarıyla  birlikte ayrıca bir  ‘’okul’’ misyonunu da üstlenmiştir. 

Şirket çalışanlarının da şirket sahibi gibi çalışmasıyla, kişisel özgüvenin artması ve   yaratıcılığı motive ederken  insana ‘’insan olduğu için’’ değer veren anlayış sayesinde oluşan ekip ruhu ile bir çok özel sigorta projesine birlikte imza atılmıştır.

Alınan ulusal ödüllerin yanında  2005 yılında Çin-Pekin’de, 2006 yılında  ise Yunanistan – Atina’da  binlerce  katılımcı arasından almayı başardığı 2 adet uluslararası proje ödülünün de sahibidir.

Dürüst ve ilkeli çalışmalarını  markasına yansıtarak  kalıcı olmayı amaç edinmiş olan şirketimiz;  Değişimlere  açık yapısı ile bundan sonra da başarılarına yenilerini ekleyecek,  ‘’sigortalıları ile birlikte’’  sektöründe uzun yıllar yer alarak,  şimdi olduğu gibi hep ‘’İLK’’  olanı yapmaya devam edecektir.

whatsapp
Hemen Ara
TOP